Zabawa Karnawałowa +Projekt ,,Kosmos"

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas w piątek, 28 stycznia. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Tematem przewodnim naszej Zabawy Karnawałowej był ,,Kosmos”, dzieci przebrane były za  kosmitów, gwiazdki, super bohaterów, astronautów, kosmiczne księżniczki itp. nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci.
Przedszkolaki świetnie się bawiły w gronie nauczycieli, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia. Zabawa Karnawałowa kończyła zarazem ważny projekt pt.,,Kosmos”, który realizowany był podczas całego tygodnia. W projekcie wspólnie Tworzyliśmy planety, Kosmos w słoiku, Astronautów, które później mogliśmy podziwiać w planetarium. Przez cały tydzień towarzyszyła nam świetna zabawa.