Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 932922
  • Do końca roku: 310 dni
  • Do wakacji: 122 dni

Kalendarium

Wtorek, 2020-02-25

Imieniny: Almy, Cezarego

Jesteś tutaj: Start / Delfinki

Artykuły

Święto Przedszkolaka

2019-11-03

Dnia 20 września obchodziliśmy Święto Przedszkolaka. Udaliśmy się do Miasteczka Ruchu Drogowego , gdzie wraz z policjantami uczyliśmy się bezpiecznego poruszania po drodze. Spotkaliśmy nawet Kapitana Lwa, który przypominał nam jak bezpiecznie przechodzić przez drogę. Na koniec dostaliśmy prezenty oraz urządziliśmy mini piknik. Ten dzień był wyjątkowo udany.

Czytaj więcej o: Święto Przedszkolaka

Sprzątanie świata

2019-11-03

Dnia 26 września uczestniczyliśmy w akcji Sprzątania Świata. Wiemy, jakie znaczenie ma czysta przyroda wokół nas. W sali segregujemy śmieci oraz rozmawiamy o tym, co należy robić , aby nasza planeta była czysta. 

Czytaj więcej o: Sprzątanie świata

Plac zabaw oli

2019-11-03

Dnia 2 października 2019r z okazji Dnia Chłopaka odwiedziliśmy Plac Zabaw Oli. Czekały tam na nas super zabawy na trampolinach, torze przeszkód, małpim gaju oraz boiskach do kosza i piłki nożnej. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy na wybrane przez nas wzory. Całości dopełniał poczęstunek i świetna atmosfera. Dzień Chłopaka był super.

Czytaj więcej o: Plac zabaw oli

Borówki

2019-11-03

Dnia 10 września 2019r odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne „Gajówka Głuszec” w Borówkach. Byliśmy na spacerze w lesie, gdzie obserwowaliśmy faunę i florę oraz słuchaliśmy leśnych opowieści. Mieliśmy także możliwość przytulenia się do Lipy Wróżki, która spełnia marzenia. Oczywiście każdy z nas wypowiedział swoje marzenie i czekamy na jego spełnienie. Na koniec tworzyliśmy magiczne woreczki z dowolnie wybranymi przez nas ziołami, miętą, melisą lub tymiankiem. Wycieczka była bardzo udana a pogoda dopisała wyśmienicie.

Czytaj więcej o: Borówki


Przejdź do góry