Miejskie Przedszkole Publiczne nr 3

Sobota, 2022-11-26

Imieniny: Leona, Leonarda

Śniadanie Wielkanocne

12.04. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne.

Uroczyste śniadanie Wielkanocne rozpoczęło się od obejrzenia przez wszystkie dzieci przedstawienia przygotowanego przez grupę 6-latków ,,Misiaki”. Podczas uroczystości dzieci mogły poznać jeszcze lepiej tradycje świąt Wielkanocnych. Po pięknym występie udaliśmy się na wspólne śniadanie wielkanocne. Na naszych stolikach nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, babki. , Śniadanie zostało rozpoczęte wspólnym składaniem życzeń świątecznych. Ten dzień miał wyjątkowy charakter, dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi8. Nasza Pani Dyrektor zastąpiła króliczka wielkanocnego i poczęstowała dzieci czekoladowymi jajeczkami. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.