Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Podkreślając wagę wychowania przedszkolnego w rozwoju

i edukacji dziecka Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

My również przyłączyliśmy się do obchodów Dnia Przedszkolaka 18.09.2015r., który minął nam na wesołych zabawach. Na początek było malowanie twarzy ,oczywiście kto chciał. Każdy chętny zgłaszał się do pani Eli albo do pani Bożenki a pomysłów na makijaż nie brakowało. Braliśmy udział w konkurencjach sportowych, tańcu z balonem oraz kręciliśmy hula- hop. Za konkursy otrzymaliśmy nagrody – słodkości. Kolejnym wesołym akcentem były zabawy przy muzyce. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy, świetnie się bawiliśmy. W tym dniu odwiedziliśmy również naszych młodszych kolegów z grupy maluszków , którym przygotowaliśmy słodką niespodziankę. Podsumowaniem dnia było wykonanie przez każdego z nas pamiątkowej odznaki ,,Orderu uśmiechu’’. Dzień Przedszkolaka dostarczył nam wielu pozytywnych wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.