Poniedziałek, 2018-10-22

Imieniny: Haliszki, Lody

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniu 27 października w grupie „Motylki” odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. W tym ważnym dniu, aby być świadkiem niezwykłego wydarzenia do przedszkola przybyli zaproszeni goście.

Dzieci zaprezentowały zaproszonym gościom swoje umiejętności wokalne

i taneczne. Pokonały również tunel, aby zostać przedszkolakiem. Po gromkich brawach przystąpiły do uroczystości pasowania. Tekst ślubowania uroczyście odczytała pani dyrektor Ewa Niziałek a dzieci z powagą ślubowały:

Być dobrym i dzielnym przedszkolakiem

dbać o dobre imię swojej grupy i przedszkola

swym zachowaniem sprawiać radość swoim

rodzicom i wychowawcom”.

Następnie Pani Dyrektor pasowała maluszków na przedszkolaków. Dzieci dostały słodkie upominki. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Uśmiech i radość na twarzach „Motylków” świadczyły o tym, że impreza była udana, a goście nie kryli zadowolenia z występu swoich pociech.