Środa, 2018-06-20

Imieniny: Bogny, Rafaeli

Wielkanocne warsztaty z rodzicami

10 KWIETNIA do naszego przedszkola przybyli jakże oczekiwani goście, czyli bliscy naszych kochanych pszczółek. Dzieci od miesiąca szykowały niespodziankę przygotowując świąteczne przedstawienie. Nasi mali aktorzy ćwiczyli swe role, utrwalali piosenki, a panie zajęły się scenografią i wykonaniem kolorowych strojów min. kurczaczków, pisanek, zajączków itd. Trzeba przyznać, że niespodzianka była ogromna, a rodzice nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich dzieci. Zaraz po życzeniach rodzice wraz z dziećmi zasiedli do stołów by przygotować świąteczne ozdoby, czyli kogucika z wytłaczanki  oraz pisanek zdobionych wszelakimi barwnymi solami, kaszami itd. Warsztaty plastyczne można uznać za bardzo udane nie tylko ze względu na efekty pracy  widoczne na zdjęciach, ale przede wszystkim za czas, który dzieci mogły spędzić z bliskimi w jakże twórczy sposób.

Zapraszamy na naszego facebooka