Poniedziałek, 2017-10-23

Imieniny: Edwarda, Marleny

Dzień Babci i Dziadka

„W mroźny dzień styczniowy, w samym środku zimy bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli…”  24 stycznia w grupie „Pszczółek” pojawili się najbardziej oczekiwani, ukochani Dziadkowie naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowywały się długo do tego wyjątkowego dnia. Cały styczeń sumiennie ćwiczyły swoje role, utrwalały piosenki, a także wymyślały prezenty. I tak dla kochanych Babć powstały „medaliony z masy solnej”, zaś dla Dziadków odświętne „muchy”. Gdy wszystko było już gotowe dzieci rozdały zaproszenia i oczekiwały niecierpliwie odwiedzin Dziadków. Nie małym zaskoczeniem było dla gości, gdy po przekroczeniu progu przedszkola znaleźli się nagle w krainie bajek. Wnuczkowie, nie do poznania, zamienili się w postacie z bajek, które zjawiły się na przedszkolnej scenie, by życzyć swoim Dziadkom i Babciom wszystkiego, co najlepsze. Tego dnia nawet wilk i czarownica nie byli groźni, a złota rybka spełniała najskrytsze marzenia. Dzieci zasłużyły na gromkie brawa i takie też otrzymały, a potem w objęciach Dziadków udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zapraszamy na naszego facebooka